Panie, jestem Ci naprawdę wdzięczna!

Za wszystko dziękujmy Bogu. Niezależnie od tego, czy jesteś w obfitości, czy jej braku, w bólu czy w pełni zdrowia… dziękujmy Mu. Tylko Bóg może określić i rozwinąć naszą następną ścieżkę, plan, cel i perspektywy. 

Dlatego właśnie bardzo istotne i ważne jest powierzenie naszych planów Bogu.  Pamiętajmy, że wszystko pozostawione pod Jego opieką jest dobrze utrzymane, każda podróż, na którą nas zaprosił ma określony cel, a każdy projekt pozostawiony Mu do wykonania zostanie dobrze wykonany.  On jest głównym planistą i strategiem.

Bóg Wszechmogący jest jedynym, który może dać pokój, przywrócić, zapewnić dobre zdrowie, odpoczynek, pomnożyć finanse i chronić nas i naszą rodzinę. Dlatego nie mamy się czym martwić, skoro wiemy, że On nad wszystkim czuwa. 

Jedyne, czego On potrzebuje, to nasze wdzięczne serca. Postawa wdzięczności zabierze nas na każdą wysokość w życiu.

Czy jesteś wdzięczny Bogu, czy zrzucasz na Niego winę? Błędem jest myśleć, że możemy Go winić za jakiekolwiek złe wydarzenie, podczas, gdy tak naprawdę powinniśmy Mu dziękować w każdej sytuacji i okolicznościach.

Dziękowanie Bogu w trudnych sytuacjach często wydaje się trudne, zwłaszcza gdy wiąże się z kolosalną stratą, która wywołuje głęboki ból. Ale czy mamy jakiś wybór? Czy możemy cofnąć to, co można uwolnić i opanować jedynie w sferze duchowej? Nie, jesteśmy w tej kwestii bezsilni. Nasza nadzieja i pomoc pochodzą wyłącznie od Boga. Dlatego jest godzien naszych podziękowań.

Staraj się dziękować Bogu niezależnie od tego, czy przechodzisz trudny lub dobry czas, gdy świeci słońce lub pada deszcz, jesteś w chorobie lub zdrowiu.

Po prostu zaufaj Mu, że Cię nie zawiedzie. Bóg, który Cię stworzył, ma wobec Ciebie dobre intencje. Niech dziękowanie Bogu stanie się Twoim stylem życia, a będziesz żył w zwycięstwie i błogości. Pozwól Bogu kierować wszystkimi twoimi działaniami i zobacz, jak rozwija się i powiększa twoje życie. Bóg zasługuje na wszystkie nasze podziękowania i uwielbienie. 

Naucz się mówić DZIĘKUJĘ PANIE, gdy napotkasz mur, ponieważ tylko On może sprawić, że się przez niego przebijesz. Jedyne, co mogę powiedzieć, to DZIĘKUJĘ PANIE BOŻE WSZECHMOCNY ZA WSZYSTKO, CO ZROBIŁEŚ W MOIM ŻYCIU!  

Dodaj komentarz