Kochani, ogłaszamy ZAPISY na LISTOPADOWĄ EDYCJĘ katechez (kursu) dla narzeczonych i zakochanych!
Kurs online (zoom) w języku polskim przy St. Mary’s Church, Galway za zgodą biskupa miejsca i przeora klasztoru OO. Dominikanów.
3 spotkania w soboty (18 i 25 listopada, 2 grudnia 2023)
Godz. 9.30-13.30 (czas irlandzki), 10.30-14.30 (czas polski)
Prowadzenie: dr Aleksandra i Maksymilian Spik, lek. med. Paulina i Jędrzej Szczepaniak, Joanna i Stanisław Wiśniewscy, o. dr Grzegorz Mazur OP oraz zaproszeni Goście.
Zapraszamy pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, jak i te które nie są jeszcze zdecydowane. Spotkania pomogą w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Będziemy poruszać tematy etyczne, teologiczne, psychologiczne i medyczne. Pracujemy w formie interaktywnej i warsztatowej. Uczymy dialogu w parach – narzeczeni rozmawiają ze sobą zarówno na spotkaniach, jak i w domu na przygotowane przez nas wcześniej tematy.
Dla zainteresowanych znajdziemy czas na rozmowy indywidualne dotyczące konkretnych zagadnień duchowych i (przed)małżeńskich.
Zapisy tylko drogą mailową na ZakochaneJelonki@gmail.com. W temacie maila prosimy podać „Listopad 2023”, a w treści Wasze imiona, nazwiska, numer telefonu i miejscowość.

ZAPRASZAMY!