Trwają zapisy na nowy kurs przedmałżeński.

Kochani, ogłaszamy ZAPISY na MAJOWĄ EDYCJĘ katechez (kursu) dla narzeczonych i zakochanych! ❤🥰❤

👉 Kurs online (zoom) w języku polskim przy St. Mary’s Church, Galway za zgodą biskupa miejsca i przeora klasztoru OO. Dominikanów.

👉 3 spotkania w soboty (11, 18, 25 maja 2024)

👉 Godz. 9.30-13.30 (czas irlandzki), 10.30-14.30 (czas polski)

👉 Prowadzenie: lek. med. Paulina i Jędrzej Szczepaniak, Joanna i Stanisław Wiśniewscy, Katarzyna i Damian Szrajnert, o. dr Grzegorz Mazur OP oraz zaproszeni Goście.

👉 Zapraszamy pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, jak i te które nie są jeszcze zdecydowane. Spotkania pomogą w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Będziemy poruszać tematy etyczne, teologiczne, psychologiczne i medyczne. Pracujemy w formie interaktywnej i warsztatowej. Uczymy dialogu w parach – narzeczeni rozmawiają ze sobą zarówno na spotkaniach, jak i w domu na przygotowane przez nas wcześniej tematy.

👉 Dla zainteresowanych znajdziemy czas na rozmowy indywidualne dotyczące konkretnych zagadnień duchowych i (przed)małżeńskich.

👉 Zapisy drogą mailową na ZakochaneJelonki@gmail.com. W temacie maila prosimy podać „Maj 2024”, a w treści Wasze imiona, nazwiska, numer telefonu i miejscowość.

ZAPRASZAMY! ❤🥰❤