Kurs przedmałżeński

Kochani, trwają zapisy na kolejną, majową, edycję katechez (kursu) dla narzeczonych i zakochanych! Przekażecie dalej, polecicie znajomym? 🥰❤️

➡️ Kurs online (zoom) w języku polskim przy St. Mary’s Church, Galway za zgodą biskupa miejsca i przeora klasztoru OO. Dominikanów.

➡️ 3 spotkania w soboty (13, 20, 27 maja 2023)

➡️ Godz. 9.30-13.30 (czas irlandzki), 10.30-14.30 (czas polski)

➡️ Prowadzenie: Anna Koźlik, dr Aleksandra i Maksymilian Spik, Katarzyna i Damian Szrajnert, o. dr Grzegorz Mazur OP oraz zaproszeni Goście.

➡️ Zapraszamy pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, jak i te które nie są jeszcze zdecydowane. Spotkania pomogą w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Będziemy poruszać tematy etyczne, teologiczne, psychologiczne i medyczne. Pracujemy w formie interaktywnej i warsztatowej. Uczymy dialogu w parach – narzeczeni rozmawiają ze sobą zarówno na spotkaniach, jak i w domu (na przygotowane przez nas wcześniej tematy).

➡️ Dla zainteresowanych znajdziemy czas na rozmowy indywidualne dotyczące konkretnych zagadnień duchowych i (przed)małżeńskich.

➡️ Zapisy tylko drogą mailową na ZakochaneJelonki@gmail.com. W temacie maila prosimy podać „luty 2023”, a w treści Wasze imiona, nazwiska, numer telefonu i miejscowość.

CZAS START! 🙂

ZAPRASZAMY! ❤